Kas yra CertMax+?

CertMax+ yra moderni programinės įrangos sistema, skirta kėlimo įrangos patikroms tvarkyti. Internetinę sistemą vartotojai gali naudoti ataskaitoms ir sertifikatams generuoti realiuoju metu iš bet kurios vietos. Taip išvengiama brangiai kainuojančių popierinių sistemų ir galimų klaidų. Naudojant sistemą nereikia rūpintis kėlimo įrangos patikromis ir sertifikavimu, todėl klientai visą savo dėmesį gali skirti pagrindinei savo veiklai. Ši sistema gerokai sumažina išlaidas ir užtikrina saugumą.

Image

Paprastas patikros ir sertifikavimo procesas

Kėlimo įranga reikia tinkamai rūpintis, kad ji visada būtų tinkamos būklės. Ši iš pirmo žvilgsnio paprasta užduotis iš tikrųjų gali būti stebėtinai sudėtinga. Kėlimo įranga gali būti keliose skirtingose objektuose ir įsigyta skirtingu laiku, taip pat ir tikrinti ją reikia skirtingu laiku. Jei sertifikatai ir ataskaitos laikomos segtuvų bylose, jų greitai prisikaupia ir jos užima daugybę vietos, be to jas sunku kontroliuoti, ypač kai reikia išanalizuoti produktų istoriją. CertMax+ pagalba galėsite lengviau kontroliuoti savo įrangą.

Didelės įtakos kėlimo įrangos valdymui turėjo 2010 m. priimtos „Kranų naudojimo taisyklės A1-425“. Taisyklės gerokai sugriežtino įrangos naudojimo reikalavimus, todėl daugybė įmonių prarado nemažai laiko ir pinigų, mėgindamos įgyvendinti pasikeitimus.

Direktyva 2006/42/EB yra Europos Sąjungos priimta teisės aktų nuostata dėl mašinų saugos. Ši direktyva nustato reikalavimus, kurių turi laikytis gamintojai, kad jų gamybos, pardavimo ir eksploatacijos procesai atitiktų saugos standartus ir nekeltų pavojų žmonių sveikatai ir saugumui.

Pagrindinės direktyvos reikalavimai yra šie:

  • Gamintojas privalo atlikti įrangos rizikos vertinimą ir įvertinti galimas pavojingas situacijas ir priemones, kurios užtikrintų saugų įrangos naudojimą.

  • Įranga turi būti sureguliuota ir suderinta su visais taikomais saugos reikalavimais, įskaitant techninius, elektrinius, hidraulinius ir pneumatinius reikalavimus.

  • Įrangos naudotojams turi būti pateiktos aiškios ir išsamios instrukcijos, kaip saugiai naudoti įrenginį, kaip ir kada atlikti priežiūrą ir remontą, ir kokių saugos priemonių reikia laikytis.

Šios direktyvos reikalavimai yra taikomi visoms naujoms mašinoms, kurios gaminamos arba importuojamos į Europos Sąjungą nuo 2006 metų birželio 29 dienos. Be to, reikalavimai taikomi ir senesnėms įrenginiams, jei jos yra parduodamos arba perkamos ES teritorijoje, arba yra perkeliamos iš vienos ES valstybės narės į kitą.

CertMax+ patikrų ir sertifikavimo duomenų bazė yra neatsiejama kėlimo įrangos valdymo ir kontrolės dalis. CertMax+ leidžia lengvai pasiekti kompiuterizuotą registrą, įskaitant pagaminimo sertifikatų saugyklą, patikrų, techninės priežiūros ir testavimo istoriją.

CertMax

CertMax+ privalumai

Sutaupykite laiko ir pinigų

  • „CertMax+“ yra efektyvi dokumentų valdymo sistema, leidžianti gerokai sutaupyti;
  • Informacija saugoma susijusiose duomenų bazėse, todėl atlikus vos vieną duomenų įvedimo procedūrą, galima rinktis įvairias pranešimo parinktis;
  • Lengvai atliekama produktų istorijos analizė leidžia priimti geresnius pirkimų sprendimus.

 

Paprasta naudoti

  • „CertMax+“ sistema skirta „Windows“ aplinkai ir turi naudoti patogias funkcijas;
  • Internetinis žinynas naudotojams padeda greitai susipažinti su programinės įrangos paketu;
  • Informacija pateikiama suvestinės forma, todėl detalesnę informaciją naudotojai gali matyti kelių mygtukų paspaudimu.
  • Ataskaitas lengva kurti ir atsisiųsti.