Išsamūs sprendimai

Mūsų klientai neperka kėlimo įrangos dėl to, kad ji yra jų didžiausias pomėgis ir domėjimasis.

Mūsų klientai perka kėlimo įrangą, kad galėtų perkelti daiktus iš vietos A į vietą B. Paprastai šie „daiktai“, kuriuos reikia perkelti, nėra maži – tai sunkios, sudėtingos konstrukcijos su svorio centru, esančiu visai ne objekto centriniame taške.

CERTEX darbuotojai mano, kad klientai turėtų daugiausia dėmesio skirti savo pagrindiniam verslui, ir geriausiu įmanomu būdu pristato savo klientams tinkamus produktus bei teikia reikalingas paslaugas. Prireikus perkelti ar pervežti didelius arba sunkius objektus, mes – CERTEX – padėsime jums. Turime sukaupę žinių, kad užtikrintume kiekvieno kėlimo proceso sklandą ir saugumą.

Mūsų darbuotojai turi ilgametės patirties visų rūšių kėlimų srityje ir pasiūlys jums geriausią produktų ir paslaugų derinį jūsų kėlimo darbams. Tai mes vadiname „The Lifting KnowHow“. 2018 m. Lietuvoje „Certex“ šventė 19 metų rinkoje sukaktį. Taigi turėjome pakankamai laiko kėlimo sprendimams sukurti ir dabar galime pasididžiuodami pasakyti, kad mūsų kėlimo sprendimų pažangioji patirtis („The Lifting KnowHow“) turi patikimą pagrindą, kuris kasmet vis labiau tvirtėja!

Siūlome platų kėlimo ir pakrovimo produktų asortimentą, tačiau kartais prisireikia kažko papildomo – štai kodėl CERTEX konkrečiai dirba su sprendimais, pritaikytais kiekvieno kliento individualiems poreikiams. Jeigu mūsų standartinis produktų asortimentas negali pakelti jūsų „krovinių“, mūsų inžinieriai suprojektuos ir pagamins įrangą, kuri tikrai pakels jūsų krovinius!
 

Susisiekite su mumis

Image