Icon sustainable supply chain

Kiekviena grandis tiekime yra svarbi


Bendradarbiaudami su tiekėjais, kurie vadovaujasi mūsų vertybėmis ir atitinka mūsų tvarumo standartus, užtikriname, kad visos tiekimo grandys turėtų tuos pačius tikslus – tvarią tiekimo grandinę.

Bendradarbiaudami su tiekėjais nuolat geriname savo gaminių kokybę ir saugos lygį bei siekiame sukurti tiekimo grandinę, kuri atitiktų mūsų tiekėjų elgesio kodekso reikalavimus. Mūsų patirtis rodo, kad tiekėjai, kurie vertino tvarumą, taip pat vertina ir kokybę.

Didžioji dalis produktų poveikio tvarumui atsiranda tiekimo grandinėje, kurio mes negalime tiesiogiai kontroliuoti. Tačiau mes nieko nepaliekame atsitiktinumui, o mūsų sistemingas požiūris aprašytas mūsų tiekimo grandinės tvarumo gairėse. Gairių tikslas – plėtoti ilgalaikius santykius su mūsų tiekėjais ir pagerinti jų tvarumą, įskaitant sveikatą ir saugą, aplinką, socialinę ir verslo etiką. Visi mūsų tiekėjai turėtų laikytis elgesio kodekso standartų, o visiems, kurie apibrėžiami kaip „rizikingi tiekėjai“, reguliariai atliekame tvarumo auditą ir sudarome korekcinių veiksmų planus.

Code of conduct folder


”We make suppliers aware of their risks and opportunities for improvements by on-site audits and request a corrective action plan. When performing follow-up audits, we can see clear improvements at the grand majority of the suppliers.”

Alice Yang, Axel Johnson International’s office in Ningbo, China

Lifting KnowHow - CERTEX Danmark A/S


Dalyvavimas, kuris duoda rezultatų


Siekdama užtikrinti kokybę ir tvarumą gaminant produktus Azijoje, „Axel Johnson International“ turi vietinį biurą Ningbo mieste, Kinijoje. Mūsų vietiniai atstovai glaudžiai bendradarbiauja su mūsų tiekėjais, kad padėtų jiems atitikti mūsų reikalavimus.

Būdami vietoje, galime peržiūrėti ir sistemingai siekti atsakingos gamybos, gerų darbo sąlygų ir žmogaus teisių – kad tiekėjai laikytųsi mūsų elgesio kodekso.


Tvari gamyba

Siekiame tvarios veiklos efektyvindami išteklius ir įtraukdami darbuotojus.

Tvarus pasiūlymas klientui

Didžiuojamės galėdami pasiūlyti saugius produktus ir paslaugas, tiek užtikrindami klientų kokybės lūkesčius, tiek pagerindami jų tvarumą.