Icon sustainable customer offer

Ilgalaikis saugumas ir tvarumas


Kiekvieną dieną mūsų produktai ir kėlimo žinios užtikrina tūkstančius kėlimo operacijų įvairiose pramonės šakose. Didžiuojamės galėdami pasiūlyti saugius produktus ir paslaugas, kad patenkintume klientų kokybės lūkesčius ir pagerintume jų tvarumą. Turėdami ilgą istoriją ir patirtį kėlimo pramonėje, sukaupėme reikiamų žinių, kad galėtume nustatyti tinkamus reikalavimus gaminiams, užtikrinančius ilgalaikę saugą ir tvarumą.

Saugūs, ilgaamžiai produktai


Naudodami mūsų kėlimo žinias, mes padedame klientams pasirinkti tinkamiausią produktą. Klientai gali jaustis patogiai, kai jiems siūlomi saugūs, tinkamos kokybės gaminiai, leidžiantys sklandžiai ir saugiai dirbti.

Mes taip pat matome savo atsakomybę ilginant gaminių tarnavimo laiką, todėl siūlome platų paslaugų spektrą. Padedame klientams nuspręsti, ar laikas keisti gaminius, ar ne – tiek saugos, tiek tvarumo požiūriu.


”Kaip CERTEX klientas, turite jaustis tikri, kad gaunate produktą, kuris atitinka aukštus kokybės, saugos ir tvarumo standartus. Dirbame siekdami ne tik atitikti šiandieninius reikalavimus, bet ir užtikrindami ilgalaikį tvarumą”

Emma Max, Marketing Manager CERTEX Sweden

Lifting KnowHow - CERTEX Danmark A/S


Nuo linijinio iki apskrito


Teikdami tvaresnius pasiūlymus ir kartu su savo klientais, tyrinėjančiais naujus alternatyvius verslo modelius, galime prisidėti prie efektyvesnio išteklių naudojimo ir sumažinti išlaidas.

Nuolat ieškome partnerysčių, kurios leistų kurti produktų ir paslaugų naujoves su mažesniu ekologiniu pėdsaku. Ilgalaikis tikslas – rinkai pateikti tik tokius produktus, kuriuos galima pakartotinai naudoti arba perdirbti, ir taip prisidėti prie žiedinio medžiagų srauto. Žinoma, neprarandant nei kokybės, nei saugumo.


Tvari tiekimo grandinė

Bendradarbiaudami su tiekėjais, kurie vadovaujasi mūsų vertybėmis ir atitinka mūsų tvarumo standartus, užtikriname, kad visos tiekimomo grandys turėtų tuos pačius tikslus – tvarią tiekimo grandinę.

Tvari gamyba

Siekiame tvarios veiklos efektyvindami išteklius ir įtraukdami darbuotojus.