Veikla visame pasaulyje

UAB „Certex Lietuva” priklauso „Axel Johnson International” verslo grupės „Lifting Solutions” padaliniui. Šis verslo padalinys yra pasaulio rinkos dalyvis, kurio specializacija yra kėlimo įranga, plieniniai lynai, sauga aukštyje ir susijusios paslaugos. Padalinys veikia kaip kompanijų grupė, kurios tiekia plieninius lynus, keltuvus, kėlimo kranus ir kitą kėlimo įrangą kartu su paslaugomis.

„Lifting Solutions” vystosi ypač sparčiai: metinių pardavimų augimas nuo pirmojo įsigijimo 2005 m. išaugo nuo 0 iki 290 mln. eurų. Šiandien, „Lifting Solutions” sudaro 25-ios rinkoje pirmaujančios kompanijos kartu su 67 paslaugų centrais visoje Europoje. Taip pat, kompanijos teikia klientams paslaugas plačiame industrijos diapazone, įskaitant gavybą jūroje, atsinaujinančią energiją, laivybą, automobilių gamybą, uostus, žuvininkystę, celiuliozės ir popieriaus pramonę, kalnakasybą bei plieno gamybą.

Nors „Lifting Solutions” veiklos istorija nėra ilga, grupę sudarančios kompanijos turi ilgą verslo patirtį, yra gerai žinomos ir gerai įsitvirtinusios savo vietinėje rinkoje. Kai kurios jų rinkoje dalyvauja ilgiau nei šimtmetį. Jos taipogi valdo didelius profesinių žinių apie kėlimo įrangą ir plieninius lynus išteklius.

Dėl smulkesnės informacijos apie „Lifting Solutions” įmones, aplankykite www.axinter.com/lifting

Patikimas užnugaris

UAB „Certex Lietuva„ yra „Axel Johnson International”, privačios nuosavybės švedų industrinės grupės dalis, kurią sudaro daugiau nei 90 kompanijų 25-iose šalyse. Jų bendra metinių pardavimų suma siekia 750 mln. eurų. „Axel Johnson International” verslą ir jo augimą plėtoja per ilgalaikę nišos rinkų nuosavybę, daugiausiai kreipiant dėmesį į techninius komponentus ir industrinių procesų sprendimus. „Axel Johnson International” yra suskirstyta į keturias verslo grupes: Krovinių tvirtinimo sprendimai (Cargo Securing Solutions), Darbo su skysčiais sprendimai (Fluid Handling Solutions), Pramoniniai sprendimai (Industrial Solutions) ir Kėlimo sprendimai (Lifting Solutions). 

Dėl smulkesnės informacijos apie „Axel Johnson International”, aplankykite www.axinter.com