Esame didesnės grupės dalis

CERTEX Lietuva priklauso Axel Johnson International verslo padaliniui Lifting Solutions. Verslo grupė yra pasaulinė kėlimo įrangos, plieno lynų, darbo aukštyje saugos įrangos ir susijusių paslaugų teikėjas. Ji veikia kaip įmonių grupė, tiekianti plieno lynus, keltuvus, tiltinius kranus ir kitus kėlimo produktus kartu su susijusiomis paslaugomis.

Pasaulinis kėlimo sprendimų žaidėjas – 24 rinkoje pirmaujančios įmonės, turinčios 100 ir daugiau vietų 19 pasaulio šalių.

Vizija/Misija/Pagrindinės vertybės

VIZIJA: Būti pageidaujamu kėlimo sprendimų tiekėju, nustatančiu tvaresnės ateities standartus

MISIJA

  • Klientų pasitenkinimas: mūsų klientai pasitiki mūsų žiniomis, patikimumu ir kokybe, kurios prisideda prie saugios, tvarios ir efektyvios darbo aplinkos visame pasaulyje.
  • Pageidaujamas partneris: mūsų sėkmė priklauso nuo mūsų gebėjimo bendradarbiauti su gamintojais, kurie dalijasi mūsų vertybėmis ir aistra naujovėms.
  •  Globalus - bet vietinis: Suprantame, kaip svarbu būti šalia savo klientų ir deriname lankstaus vietinio verslumo naudą su tarptautinės grupės stiprybe.
  •  Pelningas augimas: Augimą ir inovacijas užtikriname per aistringus žmones besimokančioje organizacijoje ir aktyviai ieškome bendraminčių įmonių, kurios norėtų prisijungti prie mūsų grupės.

PAGRINDINĖS VERTYBĖS

  • Būdamas toliaregis. Žvelgiant į ilgalaikę perspektyvą ir teikiant pirmenybę tvariam pasirinkimui.
  • Kad viskas įvyktų. Mes imamės iniciatyvos, vedame į priekį ir vykdome savo pažadus.
  • Kad būtų gera dirbti. Nes žmonės - mums rūpi; santykiai - mums rūpi; pagarba - mums rūpi.

Mūsų pagrindinės vertybės mus sieja ir išskiria iš kitų rinkos dalyvių. Jos akivaizdžios visame, ką darome, ir jomis svarbu vadovautis kiekvienai mūsų įmonei ir žmonėms

Istorija – Lifting Solutions Group

Lifting Solutions sparčiai vystėsi. Nuo pirmojo įsigijimo 2005 m. metiniai pardavimai išaugo nuo nulio iki 426 mln. EUR. Šiandien verslo sritis vienija 24 rinkoje pirmaujančias įmones su 100 padalinių visoje Europoje, JAV, Kinijoje/Taivane ir Australijoje. Kartu jie aptarnauja klientus įvairiose pramonės šakose, įskaitant jūrą, atsinaujinančią energiją, laivininkystę, automobilių gamybą, uostus, žuvų auginimą, inžineriją, celiuliozę ir popierių, kasybą ir plieną.

Nors Lifting Solutions turi trumpą istoriją, grupės įmonės turi ilgą verslo paveldą ir yra gerai žinomos bei įsitvirtinusios savo vietinėse rinkose. Kai kurios gyvuoja daugiau nei šimtmetį. Kartu jie turi daug specialių žinių apie kėlimą ir plieno lynus.

Šios žinios leidžia mums teikti plačias specialistų paslaugas savo kompetencijos srityse, pagrįstos nuodugniu kliento veiklos sąlygų ir prielaidų supratimu. Siekiama pasiūlyti išsamius sprendimus, pritaikytus individualiems klientų poreikiams, derinant produktus ir paslaugas su pažangiausiais įgūdžiais.

Organiškas augimas

Lifting Solutions auga organiškai, derindama tvirtą didesnės grupės struktūrą ir stiprumą su vietinių įmonių lankstumu ir artumu prie rinkos. Pagrindas yra decentralizuotas verslo modelis, pagal kurį vietos verslininkas priima sprendimus. Tai palengvina greitą sprendimų priėmimą ir leidžia įmonėms pritaikyti savo pasiūlymą pagal vietos rinkos poreikius.

Grupė aktyviai dirba siekdama dalytis patirtimi, žiniomis ir informacija tarp įmonių. Taip sukuriama platforma bendroms iniciatyvoms ir visos grupės bendradarbiavimui. Be to, grupė teikia paramą strateginio pirkimo, rinkodaros, produktų portfelių, logistikos, tvarumo ir IT srityse. Tai suteikia įmonėms grupės organizavimo pranašumus, kartu išsaugant jų laisvę pasirinkti tinkamą produktų asortimentą ir kainų strategijas savo vietinei rinkai.

Įsigijimo strategija

Lifting Solutions yra pasiryžusi toliau stiprinti savo, kaip rinkos lyderio, pozicijas Europoje. Įsigijimo strategija grindžiama kontroliniu akcijų paketu. Mus domina įmonės, kurios yra verslumo skatinamos „šeimos verslas“, idealiu atveju, kai verslininkas vis dar dalyvauja. Prisijungimas prie mūsų palieka daug erdvės nepriklausomybei. Mainais už didžiąją verslo dalį siūlome dinamišką ir finansiškai tvirtą augimo platformą, derinamą su decentralizuotu valdymo modeliu ir verslumo aplinka.

Mes ieškome įmonių savo pagrindiniuose rinkos sektoriuose, turinčių stiprią poziciją arba nišą rinkoje ir kurių minimalūs metiniai pardavimai yra 2 mln.€ Kandidatai turėtų turėti atitinkamą arba papildomą verslo pasiūlymą (arba geografinę vietą), kuris atitiktų mūsų dabartinę struktūrą. Būsimi įsigijimai vertinami pagal jų verslo veiklą, pasiekimus, augimo potencialą ir valdymą. Mūsų finansinė galia leidžia mums nuolat ieškoti naujų augimo per įsigijimų galimybių. Esame ilgalaikiai savininkai ir niekada nesvarstome pasitraukimo galimybių vertindami galimą įsigijimą.