Esame didesnės grupės dalis

CERTEX Lietuva priklauso Axel Johnson International verslo padaliniui Lifting Solutions. Verslo grupė yra pasaulinė kėlimo įrangos, plieno lynų, darbo aukštyje saugos įrangos ir susijusių paslaugų teikėjas. Ji veikia kaip įmonių grupė, tiekianti plieno lynus, keltuvus, tiltinius kranus ir kitus kėlimo produktus kartu su susijusiomis paslaugomis.

Kėlimo sprendimai sparčiai vystėsi. Nuo 2005 m., kai buvo atliktas pirmasis įsigijimas, metiniai pardavimai išaugo nuo 0 iki 400 MEUR. Šiandien Lifting Solutions sudaro 24 rinkoje pirmaujančios įmonės, turinčios daugiau nei 100 paslaugų centrų visoje Europoje ir Australijoje. Kartu įmonės aptarnauja klientus įvairiose pramonės šakose, įskaitant jūrą, atsinaujinančią energiją, laivybą, automobilių gamybą, uostus, žuvų auginimą, inžineriją, celiuliozę ir popierių, kasybą ir plieną.

Nors Lifting Solutions turi trumpą istoriją, grupės įmonės turi ilgą verslo istoriją ir yra gerai žinomos bei įsitvirtinusios savo vietinėse rinkose. Kai kurios gyvuoja daugiau nei šimtmetį. Kartu jos turi daug specialių žinių apie kėlimą ir plieno lynus.

Norėdami daugiau sužinoti apie Lifting Solutions įmones, apsilankykite Lifting Solutions Group

Stiprus savininkas

CERTEX Lietuva priklauso pasaulinei pramonės grupei „Axel Johnson International“, kuri įsigyja ir plėtoja įmones strategiškai atrinktose rinkose, pirmiausia  orentuotus į techninius komponentus ir pramoninių procesų sprendimus.

Grupė yra aktyvi ir ilgalaikė savininkė, kurios misija – skatinti verslo plėtrą ir augimą. Ji kuria ir plėtoja įmonių grupes, turinčias bendrų strateginių tikslų, skatinančias bendras iniciatyvas ir dalijimąsi žiniomis. Axel Johnson International turi šešias verslo grupes: Driveline Solutions, Fluid Handling Solutions, Industrial Solutions, Lifting Solutions, Power Transmission Solutions ir Transport Solutions. Axel Johnson International turi verslumo kultūrą, kurioje decentralizuotas ir įsipareigojęs lyderystė leidžia greitai priimti sprendimus. Grupė turi keturias pagrindines sritis: skaitmeninimą, paslaugas, tvarumą ir žmonių tobulėjimą.

„Axel Johnson International“ būstinė yra Stokholme, Švedijoje. Grupę sudaro daugiau nei 200 įmonių 34 šalyse. „Axel Johnson International“ yra Švedijos šeimai priklausančios įmonių grupės „Axel Johnson“ dalis.

 

Norėdami daugiau sužinoti apie Axel Johnson International, apsilankykite www.axinter.com

Mes esame ten, kur esate Jūs!

Mums, Certex, svarbu būti šalia savo klientų. Mūsų vietiniai biurai yra vietinės rinkos specialistai, o gaminiai vietinėje parduotuvėje bei specialios žinios kiekviename regione yra pritaikytos prie specifinių kiekvienos vietinės rinkos poreikių.