Kėlimo kranų taisyklės A1-425

Taisyklės A1-425 "Kėlimo kranų naudojimas" yra kėlimo kranų saugos taisyklės, kurių laikymasis yra būtinas kiekvienam, kuris naudoja kėlimo kranus. Šios taisyklės reikalauja, kad kėlimo kranų naudojimas būtų atliekamas saugiai ir efektyviai, taip pat kad būtų apsaugoti žmonės ir turtas.

Kai naudojate kėlimo kraną, laikykitės šių taisyklių:

  1. Įsitikinkite, kad kėlimo kranas yra tinkamai sumontuotas, patikrintas ir apsaugotas.

  2. Patikrinkite kraną prieš naudojimą, kad būtų įsitikinta, kad visos dalys ir mechanizmai yra veikimo būsenoje ir neaptiktos jokios defektų.

  3. Laikykitės visų nurodymų ir signalų, duodamų per kėlimo operacijas.

  4. Naudokite tik kvalifikuotus ir patyrusius operatorius, kad būtų užtikrinta, jog kranas yra naudojamas saugiai ir efektyviai.

  5. Saugokite ir kontroliuokite darbo plotą, kad nebūtų jokios neįgalumo rizikos darbuotojams ar praeiviams.

  6. Naudokite tinkamą kėlimo įrangą ir atsargiai tvarkykite kėlimo įrangos dalis ir prietaisus.

  7. Laikykitės nurodymų dėl krovinių kėlimo ir pervežimo, kad būtų užtikrinta, kad jie yra saugūs ir tvarkingai išdėstyti.

  8. Venkite per didelių apkrovų ar per didelio kėlimo aukščio, kad būtų išvengta kranų gedimo ir potencialių žmonių sužeidimų ar mirties atvejų.

  9. Laikykitės visų rekomendacijų ir taisyklių dėl priežiūros, tvarkymo ir patikrinimo, kad būtų užtikrinta, kad kranas yra saugus ir efektyvus.

  10. Nedarykite jokių neprofesionalių kėlimo kranų naudojimo veiksmų, kurie gali kelti pavojų žmonių saugumui ar kenkti kranų veikimui.