Plieno lyno (troso) pritaikymo galimybės

Plieno lyno (troso) pritaikymo galimybės

Plieno lyno trosas – itin plačiai naudojama jungtis, kuri turi aibę privalumų. Itin aukšta trūkimo riba, stabili konstrukcija, nepriekaištingas atsparumas gniuždymui ir dėvėjimui – tik keli kokybiškų plieno lyno trosų privalumai, kurie tikrai yra aktualūs įvairioms pramonės šakoms. Puikiais tvarumo rodikliais pasižymintys plieniniai trosai yra gerokai racionalesnis sprendimas nei įprastos, greitai susidėvinčios tekstlinės virvės. Tai saugesnė, praktiškesnė ir ilgaamžiškesnė įprastų virvių alternatyva, kuri pasižymi ypatingu universalumu. 

Dėl savo lankstumo ir universalumo savybių ji lenkia ir grandininio tipo jungtis, kurios toli gražu nesuteikia tokio lengvo, greito bei patogaus krovinių kėlimo proceso. Apžvelkime pagrindinius plieninių trosų pranašumus ir  jų pritaikymo galimybes.

Plieninio lyno trosas – neįkainojamas darbo įrankis statybų sektoriuje

Statybų sektoriuje, kaip niekur kitur, nuolat vyksta įvairūs kėlimo darbai, kuriems reikalingos efektyvios ir saugios kėlimo priemonės. Nors plieninis trosas, lygiai taip pat kaip tekstilinės virvės, pasižymi puikiu lankstumu, tačiau tvarumo atžvilgiu – jis gerokai lenkia virves. Aukštos kokybės trosas be didelių pastangų susitvarko su ypač sunkių statybinių konstrukcijų, cemento blokų ar net liftų kėlimo užduotimis, kurios paprastoms virvėms būtų neįveikiamos. 

Lyderiaujantis pasirinkimas aviacijoje

Aviacijos sektoriuje vyrauja nestandartinės darbo sąlygos, kurios įpareigoja pasirinkti specifines darbo priemones. Aviacijoje didžioji dalis darbų vykdomi dideliame aukštyje, o aukštyje geriausiai pasitarnauja lengvi, tvirti, karščiui, slėgiui ir korozijai atsparūs darbo įrankiai. Plienas – medžiaga, kuri natūraliai pasižymi minėtomis savybėmis. Todėl plieno trosas, vienareikšmiškai yra lyderiaujantis pasirinkimas aviacijoje.

Trosas – naudinga priemonė bet kurioje gamybos sferoje

Bet kuriose gamybinės paskirties patalpose nuolat vyksta intensyvūs, įvairių krovinių judėjimo procesai. Plieniniai trosai puikiai sąveikauja su keltuvais ar bet kuria kita kėlimo įranga bei užtikrina sparčius, efektyvius, o svarbiausia, saugius krovinio transportavimo darbus. Plieniniai trosai labai dažnai naudojami ir automobilių gamyklose. Ir visiškai nesvarbu ar automobilių dalis transportuoja naujos kartos robotai, ar kito tipo įranga – plieninis trosas visada yra pagrindinė jungtis tarp transportuojamo objekto ir jį transportuojančios įrangos.

Be plieninių trosų neapsieina ir pramogų sektorius

Dėl universalumo, saugumo ir tvarumo savybių plieniniais trosai dažnai naudojami ir kino filmų aikštelėse, kai atliekami įvairūs triukai. Taip pat plieniniai lynai puikiai pasitarnauja perkeliant filmavimo įrangą ar kitus atributus iš vienos kino aikštelės į kitą. Plieniniai lynais pasitiki ir atrakcionų parkai. Plieniniai trosai dažnai naudojami kaip papildoma apsauga, saugos priemonėms atrakcionuose sustiprinti. Taip pat plieno trosas dažnai atlieka kalnelių ar kito tipo atrakcionų traukimo paskirtį. Atrakcionų parkuose taikomi patys aukščiausi saugumo reikalavimai. Todėl faktas, kad atrakcionų parkai naudoja būtent plieninius trosus yra puikus įrodymas, jog plyno trosas tikrai yra patikimas ir maksimaliai tvarus darbo įrankis, nepriekaištingai susitvarkantis net su sunkiausiais iššūkiais.

Kasybos pramonė – pirmoji plieninio lyno vartotoja

Kasybos pramonės atstovus galima laikyti pirmaisiais plieninio lyno vartotojais, kurie kitoms pramonės šakoms atskleidė itin plačias plieninių trosų panaudojimo galimybes. Ir šiomis dienomis galima rasti šalių, kuriose daugiausiai plieninio lyno gaminių sunaudoja būtent kasybos pramonė. Plieninis lynas pasitarnauja bene kiekviename kasybos procese. Dirbant šachtose, montuojant kasybos įrangos jungtis, ruošiant išteklių transportavimo įrenginius  - kiekviename procese surandama kaip panaudoti plieninį trosą. Reikėtų įverti tai, jog kasybos pramonėje vyrauja labai pavojingos darbo sąlygos, kuriose kiekviena klaida gali lemti didelę nelaimę, todėl tai, kad kasybos pramonė pasitiki plieniniais trosais – puikus plieninių trosų kokybės įrodymas.

Turiu klausymą!!! TEST

Reikia papildomos informacijos apie produktą ar paslaugas? Norite gauti komercinį pasiūlymą? Užpildykite užklausos formą ir mūsų specialistai atsakys į visus Jūsų klausimus. TEST1

Pridėti failą