E-PREKYBA

UAB Certex Lietuva tinklapyje įdiegė naują būdą pateikti prekių užsakymą (toliau E-Prekyba). E-Prekyboje klientai nuotoliniu būdu galės užsakyti plieninius lynus, įvairią krovinių kėlimo ir tvirtinimo įrangą bei darbui aukštyje skirtas priemones. Tai alternatyvi pardavimo tinklo plėtra Lietuvoje, prie jau esamų padalinių Vilniuje ir Kaune.
E-Prekyba suteikia daugiau lankstumo klientams – nepriklausomai nuo vietos, laiko ar savaitės dienos, užsakyti produktai bus tiesiogiai pristatyti per 2-3 darbo dienas į bet kurią vietą Lietuvoje. Taip pat E-Prekyboje užsakytus produktus galima atsiimti ir UAB Certex Lietuva padaliniuose.
E-Prekybos klientai ras didelį POWERTEX, Verope, Terrier, Ropeblock ir kitų prekės ženklų produktų pasirinkimą, asortimentą nuolatos planuojama plėsti. Paprasta turinio ir paieškos sistema leis klientui greitai surasti tinkamą produktą konkretiems kėlimo darbams.
Šiuo metu E-Prekyba gali naudotis tik užsiregistravę klientai. Informacija paruošta taip, kad užsakymo procesas būtų paprastas ir draugiškas vartotojui. Prekės užsakymas apima tris etapus: prekės pasirinkimas, kliento  ir  pristatymo informacijos suvedimas bei užsakymo patvirtinimas.