CERTEX Tiltiniai kranai

Visų tipų tiltiniai kranai.

CERTEX projektuoja ir gaminama viensijus bei dvisijus tiltinius atraminius, o taip pat ir pakabinamus kranus. Didelis kėlimo, pervažiavimo greičių, bei darbo režimų pasirinkimas leidžia įgyvendinti įvairiausius kėlimo uždavinius. Kiekvienas tiltinis kranas komplektuojamas su žymiausių ir techniškai patikimiausių Europos gamintojų mechanizmais, kas leidžia išsiskirti patikimumu, ilgaamžiškumu ir mažomis eksploatacinėmis išlaidomis. Projektuojamų tiltinių kranų kėlimo galia iki 50 tonų, darbo režimas nuo lengviausio iki intensyviausio, darbo aplinka kaip patalpose, taip ir lauke. Aplinkos temperatūros diapazonas nuo -20°C iki +40°C. Pagal poreikį tiltinius kranus gaminame atsparius sprogimui.

Kranai yra valdomi nuo žemės pakabinamo pultelio pagalba, radijo bangomis arba iš kabinos (dažniausiai dvisijai atraminiai). Galimas ir kelių valdymo būdų parinkimas, perjungiant valdymą į vieną arba kitą valdymo būdą.

Esant poreikiui atliekame tiltinio krano modernizavimą. Mūsų specialistai pasiūlys optimaliausią krano modifikavimo sprendimą.

Taip pat:
• Prekiaujame visomis komplektuojamomis krano dalimis;
• Konsultuojame parenkant ir pritaikant reikiamus komponentus;
• Teikiame techninio serviso paslaugas.

Filtrai

Parodyti daugiau filtrų

Pasirinkite pageidaujamą prekę. Norėdami pirkti ar užklausti dėkite produktą į krepšelį.