Susijungimas

Švedijos įmonių grupė „Forankra International AB“, stiprindama savo pozicijas Lietuvoje, nuo 2010m. balandžio 1d. sujungia dvi gerai žinomas šalies įmones - UAB „CERTEX Vilnius“ ir UAB „Forankra kėlimo ir tvirtinimo įranga“. Sprendimas priimtas siekiant optimizuoti veiklą, minimizuoti sąnaudas, efektyviau valdyti logistiką bei atsargas, sujungti gamybinius pajėgumus.

UAB „Forankra kėlimo ir tvirtinimo įranga“ bus prijungta prie UAB „CERTEX Vilnius“ prijungimo būdu. Po kompanijų sujungimo, UAB ”CERTEX Vilnius“ perims visus UAB „Forankra kėlimo ir tvirtinimo įranga“ įsipareigojimus bei teises. Susijungusios įmonės tęs savo veiklą UAB „CERTEX Vilnius“ vardu.

Abi bendrovės priklauso „Forankra International AB“, kuri yra pirmaujanti kėlimo ir krovinių tvirtinimo įrangos tiekėja Europoje. „Forankra International AB“ projektuoja, gamina ir tiekia krovinių pervežimo, kėlimo ir tvirtinimo įrangą statyboms, pramonei, automobiliams, traukiniams, lėktuvams ir laivams. Apyvarta 2009 m siekė 218 milijonų Eur.

Naujienos

Rss